Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení slova "Hipster"

"Hipster" 

Slovíčko hipster se hodně ujalo ve slovníku naší mládeže. Leckdo netuší, co to znamená, a tápe. Rozhodli jsme se proto nejprve vysvětlit, co to je, a pak vám podat stručný návod, jak se jím můžete stát.

Hipster je člen party, subkultury, která se obléká a chová alternativně. Jeho poznávací znamení je dělání věcí tak, jak to není obvyklé. Co je příliš mainstreamové a komerční, to hipstera nezajímá. Určuje ho to, co poslouchá a čte. Musí také nějaké umění tvořit a rozhodně nikdy nedělat to, co dělá většina.

1. Oblékejte se jako hipster

Dříve jste to museli složitě vymýšlet, dnes už se v řetězcích obchodů, jako je H&M, objevují kolekce vyloženě cílené na skupinu lidí, kteří se cítí být hipstery. Otrhané oblečení, trika s nápisy, kostkované košile, úzké kalhoty, jeté kecky, klobouky a výrazné brýle. To je vaše nová uniforma.

2. Úzké kalhoty jsou nejvíc

Z hipster stylu oblékání jsou úzké kalhoty tím nejdůležitějším. Nosí je jak chlapci, tak dívky, a když chlapci nemůžou sehnat chlapecké, pořídí si dívčí.

3. Brýle s obroučkami

Další velice důležitá část garderóby. Jak sluneční, tak dioptrické brýle musí mít výrazné obroučky a velká skla. Dokud člověk nevypadá jako Woody Allen, není hipster.

4. Taška

Hipsteři nenosí batohy, nosí specificky vypadající vintage tašky, ve kterých mají elektroniku značky Apple, knihy cool autorů, jako je Charles Bukowski, a vinyly. Nikdy cédéčka!

5. Vkus

Milovat vše, co nikdo nezná, to je základem hipsterského života. Pokud máte okolo sebe něco, co je moc mainstream, okamžitě se toho zbavte.

 

 

Zdroj: www.extra.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Hipser

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 16861
Měsíc: 801
Den: 30